top of page

OAB & Hisar STK Projeleri:

•    Bu sene başlatılan, Hisar STK ve Lise öğrencilerinin katılımıyla “Hisar Online Eğitim Desteği” ile atıl bilgisayarlar toplanıyor, yenileniyor ve ihtiyaç sahibi çocuklara güvenle gönderimi sağlanıyor. Ayrıca Lise öğrencilerimiz online çocuklara ders desteği de vermektedir. 

•    Hisar STK ve Orta Okulumuz Öğrenci Birliği ile beraber destek olduğumuz proje “Kardeşime Bir Hediye Kampanyası” ile her yıl olduğu gibi, Anadolu’da tespit edilen okulları öğrencilerinin bedenlerine uygun mont, bot ve kırtasiye malzemesi toplanarak, öğrencilere gönderimi sağlanmaktadır.  

•    OAB olarak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği aracılığıyla Anadolu’daki “Öğrencilerimize Bilgisayar Desteği” ve “Anadolu’da bir kızım var öğretmen olacak” kampanyalarına destek verilmektedir.


Hisar Velisi olarak OAB & STK Projelerine katılmak için:

“Askıda İyilik” paketlerinden satın alarak ve/veya ilgili STK projesinin gereksinimlerini doğrudan karşılayarak örn. atıl bilgisayar gönderimi yapabilirsiniz.

“Askıda İyilik” paketleri (50₺ ile başlar 50’nin katları olarak arttırılabilir) alımı için aşağıdaki hesaba yapabilirsiniz. Size karşılığında bağış makbuzu kesilecektir.

Akbank

Özel Hisar İlköğretimokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Okul Aile Birliği
TR46 0004 6008 8288 8000 0353 34 
Göktürk Şubesi: 0882-0035334

 

ASKIDA-İYİLİK.jpg
Hisar aile birligi.jpg
bottom of page